IMG_3981.jpg

HODINY

MYSORE

Tradičný prístup k učeniu jogovej praxe. Každý cvičí vlastným tempom podľa toho, čo už vie. Učiteľ dohliada na prevedenie vinyás a ásan. Vhodná pre začiatočníkov. Učiteľ pri učení používa tzv. "dopomoci", prax sa učí rukami a slovami tak, aby ašpirant pochopil, čo robiť.

VEDENÁ HODINA / LED CLASS

Učiteľ vedie celú skupinu jedným tempom. Vhodná je iba pre pravidelných praktikantov jogovej praxe, či už v súkromí, alebo na mysore hodinách. Predpokladom je, že žiak pozná všetky vinyasy a sled ásan. Je to najťažšia forma jogovej praxe. NIE JE VHODNÁ PRE ZAČIATOČNÍKOV!

SÚKROMNÁ HODINA/ PRIVATE CLASS

Najvhodnejší spôsob pre začatie jogovej praxe. Na hodine sa dokážem dostať viac do detailov praxe a prispôsobiť prax pre potreby jednotlivca. Učí sa aj filozofia a história jogy. Hodina trvá od 60 - 90 min. Jej cena je 40,-€, no pri zakúpení väčšieho objemu hodín prislúcha k cene výrazná zľava. Pri zakúpení 10 h balíka je cena hodín 320,-€ . Žiak ovláda prax bezpečne aj pre prax doma sám so sebou. Ideálna investícia do seba.

SÚKROMNÁ KONZULTÁCIA

Súkromná hodina pre tých, ktorí potrebujú konzultovať svoju jogovú prax. Vhodná pre učiteľov a ich otázky (ako učiť, dopomoci, klienti...) alebo žiakov (po zraneniach, bez progresu, s neistotou, ...) Hodina trvá 60 min a jej cena je 25,-€ .

WORKSHOPY, KURZY, ŠKOLENIA

nové udalosti sleduj v sekcii "EVENTS"

ROZVRH

moje aktuálne hodiny sleduj TU alebo zanechaj otázku