HODINY a KURZY, ktoré učím

 
laci final (6)-1.jpg

MYSORE

Ide o tradičný prístup k UČENIU aštángovej praxe. Každý robí jogu vlastným tempom podľa toho, čo sa už naučil. Séria pozícií sa učí postupne tak, aby si zvládol/a praxovať jogu následne aj sám/a doma, čo je podstatou učenia sa jogy. Učiteľ dohliada na prevedenie vinyás a ásan. Hodine je vhodná pre začiatočníkov v prípade, ak majú budovať svoju vlastnú PRAVIDELNÚ aštángovú prax. (Keď si začiatočník/čka, príď sa pozrieť na prvú hodinu ZADARMO, bez učenia, kde Ti vysvetlím, o čo ide. Zároveň uvidíš, ako hodiny prebiehajú a zistíš, či Ti táto forma jogovej praxe vyhovuje) Učiteľ pri učení používa tzv. "dopomoci", prax sa učí rukami a slovami tak, aby ašpirant pochopil, čo a ako robiť. Pôvodne sa ashtanga yoga učila práve týmto štýlom.

PRAVIDELNÉ MYSORE HODINY KAŽDÝ UTOROK O 16:30 H, cena hodiny 9,-€ - prihlásenie tu.

VEDENÁ HODINA / LED CLASS

Učiteľ vedie celú skupinu jedným tempom. Vhodná je iba pre pravidelných praktikantov jogovej praxe, či už v súkromí, alebo na mysore hodinách. Predpokladom je, že žiak pozná všetky vinyasy a sled ásan, čo sa naučíš práve na MYSORE hodinách. Je to najťažšia forma jogovej praxe.  NIE JE VHODNÁ PRE ZAČIATOČNÍKOV!
Pre aktuálne vedené hodiny sleduj rozvrh PRAKRITI - yoga shala , cena 10,-€

SÚKROMNÁ HODINA/ PRIVATE CLASS

Najvhodnejší spôsob pre začatie jogovej praxe. Na hodine sa dokážem dostať viac do detailov praxe a prispôsobiť prax pre potreby jednotlivca. Učí sa aj filozofia a história jogy. Hodina trvá od 50 - 80 min. Jej cena je 45,-€, no pri zakúpení väčšieho objemu hodín prislúcha k cene zľava. Žiak ovláda prax bezpečne aj sám a môže ju praktizovať kdekoľvek a kedykoľvek.  V rámci 10 hodín si žiak môže vybrať aj súkromnú konzultáciu a následnú fyzioterapeutickú rehabilitáciu, kedykoľvek podľa dohody, alebo mu je poskytnutá podľa potrieb. Namodelujte si vlastnú kombináciu fyzickej praxe, rehabilitácie a aj práce na svojom vnútornom Ja a mysli. Jednotlivé termíny závisia na osobnej dohode. Po naučení sa praxe je žiak pripravený navštevovať verejné hodiny, prípadne pokračovať vo vzdelávaní Yoga Alliance.

5 h balík - 200,-€ (platnosť 40 dní) 

10 h balík - 380,- € (platnosť 2 mesiace)

6 mesiacov súkromných hodín  a rehabilitácie (1 - 2 x týždenne podľa dohody) - 1000,-€

DYCHOVÉ CVIČENIA

Táto hodina ako už z názvu vyplýva, je zameraná na dych. Isto ste počuli už mnohokrát, ktorý dych je ten "správny". Brušné, hrudné, bráničné dýchanie, core, hlboký stabilizačný systém, bandhy, pránajáma.... človek aby sa v tom stratil. Hodiny prebiehajú podľa aktuálne rozvrhu. Nemajú konkrétne časy ani dni, pridávam ich do rozvrhu náhodne, ako mi to môj osobný rozvrh dovolí, preto je nutné sledovať rozvrh PRAKRITI. Naučíme sa dýchať, povieme si tipy a triky, skúsime si rôzne typy dychov. Každá z hodín je vždy zameraná na konkrétnu tému. Tak sleduj a ak sa chceš zlepšiť v dychu, zažiť príjemný relax, koncentráciu a navrátiť sa k sebe, isto neváhaj. Hodina vhodná aj pre "nejogínov". Cena je 10,-€.

SÚKROMNÁ KONZULTÁCIA

Súkromná hodina pre tých, ktorí potrebujú konzultovať svoju jogovú prax. Vhodná pre učiteľov a ich otázky (ako učiť, dopomoci, klienti...) alebo žiakov (po zraneniach, bez progresu, s neistotou, ...). Hodina trvá 50 min a jej cena je 35,-€ . Možná taktiež diagnostika a konzultácia pohybového aparátu v rámci môjho štúdia fyzioterapie, cena dobrovoľná.

WORKSHOPY, KURZY, CERTIFIKÁCIE

Aktuálne udalosti nájdeš v sekcii "EVENTS"

Možnosť absolvovania súkromnej certifikácie YACEP - bližšie info v sekcii "CERTIFIKÁCIE"

ROZVRH

moje aktuálne hodiny sleduj TU alebo zanechaj otázku