HODINY

 
laci final (6)-1.jpg

MYSORE

Ide o tradičný prístup k UČENIU aštángovej praxe. Každý robí jogu vlastným tempom podľa toho, čo sa už naučil. Séria pozícií sa učí postupne tak, aby si zvládol/a praxovať jogu následne aj sám/a doma, čo je podstatou učenia sa jogy. Učiteľ dohliada na prevedenie vinyás a ásan. Hodine je vhodná pre začiatočníkov v prípade, ak majú budovať svoju vlastnú PRAVIDELNÚ aštángovú prax. (Keď si začiatočník/čka, príď sa pozrieť na prvú hodinu ZADARMO, bez učenia, kde Ti vysvetlím, o čo ide. Zároveň uvidíš, ako hodiny prebiehajú a zistíš, či Ti táto forma jogovej praxe vyhovuje) Učiteľ pri učení používa tzv. "dopomoci", prax sa učí rukami a slovami tak, aby ašpirant pochopil, čo a ako robiť. Pôvodne sa ashtanga yoga učila práve týmto štýlom.

PRAVIDELNÉ MYSORE HODINY KAŽDÝ UTOROK O 17:00 H, cena hodiny 8,-€ - prihlásenie tu.

VEDENÁ HODINA / LED CLASS

Učiteľ vedie celú skupinu jedným tempom. Vhodná je iba pre pravidelných praktikantov jogovej praxe, či už v súkromí, alebo na mysore hodinách. Predpokladom je, že žiak pozná všetky vinyasy a sled ásan, čo sa naučíš práve na MYSORE hodinách. Je to najťažšia forma jogovej praxe.  NIE JE VHODNÁ PRE ZAČIATOČNÍKOV!
Pre aktuálne vedené hodiny sleduj rozvrh PRAKRITI - yoga shala

SÚKROMNÁ HODINA/ PRIVATE CLASS

Najvhodnejší spôsob pre začatie jogovej praxe. Na hodine sa dokážem dostať viac do detailov praxe a prispôsobiť prax pre potreby jednotlivca. Učí sa aj filozofia a história jogy. Hodina trvá od 60 - 90 min. Jej cena je 40,-€, no pri zakúpení väčšieho objemu hodín prislúcha k cene zľava. Pri zakúpení 10 h balíka a navštevovaní hodín min. 2x týždenne (čo je najvhodnejšie z pohľadu výuky praxe) je cena hodín 360,-€ . Žiak ovláda prax bezpečne aj sám a môže ju praktizovať kdekoľvek a kedykoľvek.  V rámci 10 hodín si žiak môže vybrať aj súkromnú konzultáciu a následnú fyzioterapeutickú rehabilitáciu, kedykoľvek podľa dohody. Namodelujte si vlastnú kombináciu fyzickej praxe, rehabilitácie a aj práce na svojom vnútornom Ja a mysli. Jednotlivé termíny závisia na osobnej dohode.

SÚKROMNÁ KONZULTÁCIA

Súkromná hodina pre tých, ktorí potrebujú konzultovať svoju jogovú prax. Vhodná pre učiteľov a ich otázky (ako učiť, dopomoci, klienti...) alebo žiakov (po zraneniach, bez progresu, s neistotou, ...). Hodina trvá 50 min a jej cena je 25,-€ . Možná taktiež diagnostika a konzultácia pohybového aparátu v rámci môjho štúdia fyzioterapie, cena dobrovoľná.

WORKSHOPY, KURZY, CERTIFIKÁCIE

Aktuálne udalosti nájdeš v sekcii "EVENTS"

Možnosť absolvovania súkromnej certifikácie YACEP - bližšie info v sekcii "CERTIFIKÁCIE"

ROZVRH

moje aktuálne hodiny sleduj TU alebo zanechaj otázku