po 31. 1. | Bratislava

ZAČIATOČNÍCKY KURZ V PRAKRITI

Začni sa učiť 1. sériu Aštánga jogy. Čakajú ťa 3 týždne nezabudnuteľne stráveného času, kedy si vytvoríš návyk a budeš vedieť jogu praktizovať sám/a
ZAČIATOČNÍCKY KURZ V PRAKRITI

Čas a místo

31. 1. 2022, 17:00 – 17. 2. 2022, 20:00
Bratislava, Údernícka 11, 851 01 Bratislava-Petržalka, Slovensko

O události

Termíny: 

každý Pondelok až Štvrtok od 17:00 - 20:00 v dni:

31.1. - 3.2. / 7.2. - 10.2. / 14.2.  - 17.2.2022

cena: 270,- €

začiatočnícky kurz je vhodný pre každého, kto sa chce jógu naučiť praktizovať sám. Jeho hlavným cieľom je vysvetliť záujemcovi základné princípy jogy v čo najväčšej jednoduchosti tak, aby dokázal v rámci svojich možností a schopností bezpečne praktizovať prvú sériu ashtanga jogy. Kurz je hlavne o fyzickej praxi, ale vysvetlíme si aj históriu a filozofiu jógy s odkazmi na pradávne jógové texty. Je určený pre každého, kto má odhodlanie začať pre seba niečo robiť, kto sa chce naučiť niečo nové a kto sa chce joge venovať systematicky, disciplinovane a pravidelne. pre všetkých, ktorí majú odhodlanie spoznať, postaviť sa a prekonať samých seba. Jógu môže praktizovať ktokoľvek, kto má odhodlanie, a rovnako aj všetci, ktorí s jogou ešte skúsenosti vôbec nemajú. Taktiež je vhodný aj pre tých, ktorí už prvú sériu Aštánga jógy praktizujú, no chcú si zopakovať vinyasy, pozície, a filozofiu jógy.

Obrovskou výhodou tohto kurzu je, že sa budeme stretávať pravidelne 3 týždne. Vytvoríte si tak potrebný návyk a schopnosti praktizovať a hlavne používať jogu pre sebe, a to nie len ako obyčajný telocvik, ale ako skutočnú jogu.

môžeš sa taktiež registrovať na info@fyzyo.com alebo v sekcii KONTAKT , uveď telefónne číslo aj adresu pre potreby fakturácie. (miesto na kurz rezervované až po uhradení platby. Najneskôr možná platba v deň začatia kurzu na mieste v hotovosti v prípade, že na kurz budú ešte voľné miesta. Uhradením platby za kurz vyjadrujete súhlas s VOP a GDPR uvedenými na stránke www.fyzyo.com)

voľných iba 8 miest

viac o kurze sa dočítate tu

Sdílet událost