top of page
DOPOMOCI V PRVEJ SÉRII

so 07. 10.

|

Bratislava

DOPOMOCI V PRVEJ SÉRII

S radosťou ti predstavujem nový kurz zameraný na bezpečné dopomoci v Aštanga joge. Kurz je určený pre učiteľov Aštanga jogy (minimálne RYT200) s rôznou úrovňou skúseností, ktorí chcú zlepšiť svoje zručnosti a získať ucelené znalosti o dopomociach v prvej sérii Aštanga jogy.

Čas a miesto

07. 10., 10:00

Bratislava, Bratislava, Slovensko

O podujatí

S radosťou ti predstavujem nový kurz zameraný na bezpečné dopomoci v Aštanga joge. Kurz je určený pre učiteľov Aštanga jogy (minimálne RYT200) s rôznou úrovňou skúseností, ktorí chcú zlepšiť svoje zručnosti a získať ucelené znalosti o dopomoci v prvej sérii Aštanga jogy.

Kurz je plne založený na odbornosti a kvalite a vedený kvalifikovaným učiteľom s viac ako deväťročnou skúsenosťou v Aštanga joge. Som držiteľom certifikátu E-RYT500 a YACEP (RYS200) od Yoga Alliance a zároveň som študentom Fyzioterapie, kde sa práve zameriavam na Aštanga jogu a študentom Krishnamacharya Yoga Mandiram, kde študujem jogovú terapiu, čo je zárukou pre vysokú úroveň kvalifikácie a odbornosti daného kurzu.

V kurze sa budeme zameriavať na teóriu dopomocí a bezpečnosť ich vykonávania, aby sme predchádzali zraneniam a pomáhali žiakom pri ich pokroku s ohľadom na ich individualitu a potreby. Kurz sa bude zaoberať nielen fyzickými aspektami dopomoci, ako napríklad natiahnutím skrátených štruktúr alebo využitím proprio alebo exterceptívneho charakteru dopomocí, ale aj energetickými aspektmi, napr. ako pomôcť prúdeniu prány.

Kurz bude trvať 30 hodín a po jeho absolvovaní získajú účastníci certifikát YACEP od Yoga Alliance pod hlavičkou mojej školy FYZYO.COM. Kurz bude prebiehať niekoľko víkendov v mesiacoch október a november, aby si mal/a dostatočný čas na usadenie si nových vedomostí a zručností. Kurz bude prebiehať ako súčasť špecializovanej časti Učiteľského tréningu s prítomnosťou študentov - budúcich učiteľov. 

Zvýš svoju kvalifikáciu a získaj nové zručnosti v dopomociach pri prvej sérii Aštanga jogy. Zaregistrujte sa ešte dnes a zabezpeč si svoje miesto na kurze!

INFORMÁCIE O KURZE:

kurz sa bude konať v nasledujúcich termínoch vždy v čase od 10 do cca 13:00 h. 

7. -8. 10;

21. - 22. 10;

11. - 12. 11.

25. - 26. 11.

9. - 10. 12.

cena kurzu: 500,-€ - každý účastník kurzu bude mať možnosť spolu-vyučovať mysore hodiny pod vedením Laciho počas trvania kurzu a to v cene kurzu

VOĽNÝCH IBA 5 MIEST.

Zdieľajte toto podujatie

bottom of page