Certifikácia YACEP

Certifikácia YACEP (Yoga Alliance Continuing Education Provider) je označenie pre odborníkov v oblasti jogy, ktorí vyučujú kurzy, ktoré sa počítajú do kontinuálneho vzdelávania RYT (Registered Yoga Teacher). Vyučujú sa v rozsahu 30 hodín a sú zamerané na konkrétnu tematiku a to: 

 • technika, tréning a prax;

 • metodológia výučby;

 • anatómia a fyziológia;

 • filozofia jogy, životný štýl a etika. 

Svoje kurzy zameriavam vždy na konkrétnu tematiku. Po absolvovaní dostane účastník certifikát Yoga Alliance s počtom hodín 30, ktoré si môže pripísať k svojmu RYT. Certifikácia je vhodná pre každého, pre koho je aktuálny kurz určeený, či už sa jedná o učiteľa, alebo žiaka, ktorý nemá záujem učiť. Niektoré kurzy sú vhodné pre kohokoľvek, na iné odporúčam absolvovať najprv začiatočnícky kurz alebo učiteľský tréning v rozsahu 100 hodín. 

Aktuálne prebiehajúce kurzy, začiatočnícke tréningy a workshopy nájdeš tu

Možnosť taktiež absolvovať súkromné certifikácie YACEP podľa tvojich potrieb, bližšie info nižšie 

IMG_4011.jpg
 

Súkromná certifikácia YACEP

Taktiež ponúkam možnosť absolvovať súkromnú certifikáciu YACEP v rozsahu 30 h, zameranú na tebou zvolenú hlavnú tematiku. Možnosť zúčastniť sa majú max. 2 osoby spolu. Výhoda detailnejšej výuky, poprepájanej teórie z rôznych oblastí, účasť na kurzoch a hodinách ako výpomoc, bezplatná účasť na mysore alebo vedených hodinách.

Forma a podmienky takejto certifikácie sú: 

 1. 15 hodín v dĺžke 120 min;

 2. ​účasť minimálne 2 x týždenne (okrem mimoriadnej nepredvídateľnej situácie);

 3. maximálna doba absolvovania do 4 mesiacov od začatia individuálnej certifikácie;

 4. možnosť absolvovania max. 2 osôb na súkromnej certifikácii spolu, v takomto prípade sú účastníci povinní absolvovať celý kurz spolu;

 5. hodiny a termíny sa dohodnú vopred a fixne;

 6. počas dĺžky trvania kurzu možnosť účasti na verejných hodinách a kurzoch ako výpomoc (v prípade, že sa budú konať zároveň) , na súkromných hodinách iba so súhlasom klienta podľa dohody alebo účasti na mysore/vedených hodinách kedykoľvek ako praktikanta v cene  (nezapočítava sa do hodín kurzu 30 h - nie je možná náhrada za zrušené hodiny);

 7. Taktiež možnosť si zvoliť v rámci súkromnej certifikácie aj rehabilitáciu.

Cena takejto súkromnej certifikácie je 900,- €. 

Po absolvovaní 30 hodinovej výuky (15 hodín po 120 min.) bude účastníkovi vydaný certifikát Yoga Alliance. 

V prípade záujmu sa registruj nižšie: